Kontakt

Välkommen till TMU

Har du något på hjärtat? Vi tar gärna emot dina frågor, åsikter eller önskemål. Slå oss en signal, skicka ett mail eller kom förbi på en fika! Oftast är vi på kontoret runt 8.30 - 15.30.

Besök oss

Ralingsåsgården

578 91 Aneby

Ge en gåva

Bankgiro: 5016-3526

Swish: 123 245 00 88

Personal

Magnus Ardeby

Huvudledare TMU
magnus.ardeby@tmu.org

Pernilla Eklund

Kursföreståndare TEAM och Bön & Husfolksteam
pernilla.eklund@tmu.org

Rickard Sundström

Kursledare Lovsångsinriktningen
rickard.sundstrom@tmu.org

Christer Brandt

Kursledare Bibelskola Livskraft
christer.brandt@tmu.org

Henrik Steen

Kursföreståndare Bibelskola Livskraft
henrik.steen@tmu.org

Robert Rosman

Kursledare TEAM-Kamratstöd
robert.rosman@tmu.org

Diana Nylén

Administratör och handledare
diana.nylen@tmu.org

Lina Steenari

Ledarträningselev Livskraft
lina.steenari@tmu.org

Samuel Andersson

Ledarträningselev Livskraft
samuel.andersson@tmu.org